DOUBLE WALL KARTON BARDAK

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

4oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

7oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

8oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

14oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

16 oz DW Kağıt Bardak

Karton bardakların üretiminde tek duvarlı ve çift duvarlı seçenekleri görebiliriz. Bunlar kullanım alanlarına göre belirlenmektedir. Double wall karton bardak olarak da bilinen çift duvarlı karton bardaklar, tek duvarlılara göre ekstra katmana sahiptir. Bu sayede ezilme, yırtılma şansları daha düşüktür, tercih edilen sıcak ve soğuk içecekler daha yavaş ısılarından kaybeder. Isıyı çok az miktarda hissettirdiği için taşıması da kolay olabilir. Neredeyse tüm işletmeler tek ve çift katmanlı seçeneklerle karton bardakları tercih eder. Mottocup’ta da her karton bardağı tek ve çift duvarlı olarak tercih edebilme avantajınız vardır. Ayrıca bunlar markanıza özel tasarımlı da olabilir. 

Baskılı Double Wall Karton Bardaklar

Markalar için ürünlerin özel baskılı olması çok iyi bir tanıtım aracıdır. Hem de müşterilerin gözünde çok daha kurumsal bir konumda olurlar. Kahve çeşitlerini sunan markalar her geçen gün artıyor. Ve bu markalar da profesyonel bir sunum için servis ürünlerinde bu hizmetlerden yararlanıyor. Peçeteler, tepsiler, kağıt şekerlik, karton bardak, karton poşetler, karton bardak tutacağı gibi ürünler markalara özel tasarımlarla üretilebiliyor. Çift duvarlı olarak üretilen kağıt bardaklar müşterilere çok daha konforlu ve güvenli bir tüketim deneyimi sağlar. 4 oz, 7 oz, 8 oz double wall karton bardak, 12 oz double wall karton bardak, 14 oz Double Wall Karton Bardak gibi ölçü çeşitleri vardır. 

Double Wall Karton Bardak Özellikleri

Kağıt bardaklar üretim süreci bu işlemler için özel makinelerin olduğu fabrika ortamlarında yapılır. İstenen ölçülerin sisteme girilmesiyle istenen uzunluk, ağız genişliği ve genişlik seçenekleriyle üretilebilirler. Üretimlerinde selüloz ve PE kaplama kullanılır. PE’yi içecekler ile temas ettiğinde dağılmayan yapıyısıyla biliyoruz. Böylelikle selüloz ile içecek teması engellenir. Ancak daha farklı materyaller ile üretimler de yapılabilmektedir. Ürünün kalitesini belirleyen selüloz oranı yüksek kağıtlardır. Double Wall bardak üretimi bu materyallerden daha fazla kullanılan ürünlerdir. Bu sayede de daha kaliteli baskı seçenekleri sunarlar, sıcak ve soğuk tüm içeceklerde rahatlıkla kullanılabilirler ve el yakmayan yapıları vardır. Double wall karton bardak Nedir sorusuna cevap olarak tüm bunlar verilebilir. 

Çift Duvarlı Karton Bardakların Kullanım Alanları

Karton bardakları günlük yaşantımızda birçok yerde görebiliriz. Gittiğimiz hastanelerde, kafe ve restoranlarda, yemekhaneler, kantinler, seyahat firmaları gibi birçok mekanda, kurumda bu ürünlerin kullanıldığını biliyoruz. Kafelerde tüm çeşitleriyle tercih edilirler. Farklı tüketim ihtiyaçları için 7, 8, 12 oz Double Wall Karton Bardak, 14 oz karton bardak seçenekleri olur. Ayrıca bu ürünlerin kullanımında karton tutacaklar ve karton bardak taşıyıcı gibi ürünlerden de yararlanılır. Ayrıca bireysel olarak da seyahatleriniz için arabalarınızda da bu ürünlerden kullanabilir ve içeceklerinizi tüketebilirsiniz. Özel günlerde, catering hizmetlerinde geniş bir davetli sunumunda da içecekler bu ürünlerle ikram edilebilir. 

Avantaj Sağlayan Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Daha kalın bir yapıda olacağından Double Wall Karton Bardak Baskılı seçenekleri daha kaliteli bir görünüm verebilir. Ezilme, yırtılma gibi olumsuzluklar bu yapıda çok zor yaşanır. Bu sayede de selüloz yapısının içecekle karışması engellenir, daha sağlıklı bir tüketim süreci yaşanır. Her ne kadar çift katmanlı olsalar da geri dönüşüme uygun üretilirler. Kullan at tüketimler doğa dostu olmaktadır. Kaliteli baskı seçenekleriyle bu ürünler markalar için de çok önemli bir reklam aracı olmaktadır. El yakmaz yapıları vardır. ister soğuk isterseniz sıcak içeceklerinizde rahatlık bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı ölçü birimleriyle de seçenekleri mevcuttur. Ürünlere uygun karton bardak kapağı çeşitleri de vardır. 

Double Wall Karton Bardak Fiyatları

Genel olarak karton bardak fiyatları için belirleyici olan unsur, kullanılan hammaddelerdir. Ülkemizde bu maddeleri daha çok dışarıdan aldığımız için fiyatlar kur endeksli olarak hesaplanır. Diğer unsurlar da tasarım ve katman özelliğidir. Baskılı double wall karton bardaklar, hazır tasarımlara göre daha farklı bir fiyata sahip olabilir. Ancak toptan karton bardak siparişleri daha avantajlı bir fiyatı sunmaktadır. Mottocup’ta hazır tasarımlı, sade beyaz veya markanıza özel tasarımları bu ürünlerde tercih edebilirsiniz. Avantajlı seçenekler hakkında detaylı bilgiye iletişim adreslerimizden ulaşabilr, Instagram adresimiz üzerinden de çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.