BASKILI ISLAK MENDİL

Islak Mendil

Islak Mendil

Kişisel hijyenimizi en pratik ve hızlı şekilde sağlayabildiğimiz ıslak mendiller, günlük yaşantımızın bir parçası haline geldi. Çantalarda, ofislerde, restoranlarda, kafelerde mutlaka bulundurulan bir ürün oldu. İşletmeler için ise ıslak mendil, müşterilerin hijyen ihtiyacını çeşitli avantajlarla sağlayan bir servis ürünüdür. Baskılı ıslak mendil tercih eden her işletme bu sayede markalarının reklamını her aşamada yapmış oluyor. Müşterilerin gözünde daha kurumsal ve güvenilir bir izlenim de yaratıyorlar. Daha çok standart bir üretimde olsalar da kimi alanlarda ebatlarıyla değişiklik gösterebilirler. Mottocup’ta markanız adına oluşturduğunuz tasarımları bu ürünlerde tercih ederek en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Islak Mendil Çeşitleri

Kişisel temizlikte veya yüzey temizliklerinde bazı markalar tarafından üretilen 10’lu ıslak mendilleri hepimiz kullanıyoruzdur. İşletmeler için bunlar tekli ıslak mendil olarak tercih edilir. Ancak tekli seçenekler de toptan olarak talep edilmektedir. Çeşitleri olarak ise üretimlerine göre bir farklılıkları vardır. Paketlerin dış malzemesi metalize tripleks, kuşe kağıt gibi ürünlerden olabilir. Ebatlarıyla da farklı seçenekleri bulunur. 5×10, 6×10, 6×14, 6×12, 7×10 ve 7×12 cm ıslak mendil gibi ebatlarla tercih edilebilirler. Özel ebatlar da kullanıcılara sunulabilir. Bunlar kap ölçüleri olup içerisinde yer alan mendil daha farklı boyutlarda da olabilmektedir. Kullanıcılar koku olarak da istedikleri kokuyu burada tercih edebilirler. Ancak genel olarak kolonya kokusu ile bir kullanımı yaygındır. Standart ve logolu ıslak mendil olarak da bulunurlar.

Islak Mendil Paketleri Özellikleri

Toplumda kolonyalı mendil olarak da bilinen bu ürünlerin üretimi ve paketlenmesinde belli başlı özelliklere sahiptirler. İçerisindeki kolonyada alkol oranı yüzde 70 oranındadır. Bununla birlikte en iyi sterilizasyon işlemini sağlarlar. Kolonyasız olanlarda alkol bulunmaz. Islak mendillerin kendisi de polyester ile polipropilen üretiminden elde edilen nonwoven kumaşındandır. Üretim tarihleri başlangıcıyla birlikte 2 yıllık tüketim tarihleri vardır. Mendilleri paketleyen ürün özellikleri de değişebilir. metalize tripleksin ve kuşe kağıdın deforme olmamasıyla yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir üründür. El temizliğinde, yüzeylerin temizlenmesinde kullanılabilirler. Tek kullanımlık ürünlerdir, paket özellikleri çevre dostudur, geri dönüştürülebilir. Baskılı ıslak mendil fiyat seçenekleri diğer ürünlere göre daha farklı olabilir. Ancak bu ürünlerin bir özelliği de markalar için tanıtımlarını çok daha basit ve etkili bir şekilde gerçekleştirmeleridir. 

Islak Mendil Paketleri Nerelerde Kullanılır?

Bireysel olarak tercih edebileceğiniz gibi markalarınız için de bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Oteller, kafeler, restaurantlar, seyahat firmaları vb. ulaşım, gıda, hizmet sektöründe yer alan her firma toptan baskılı ıslak mendil talep etmektedir. Karton çanta ve stick şeker gibi ürünleri de hijyenik mendil ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Baskılı Islak Mendil Fiyatları

Ürünlerin paket seçenekleri yukarıda bahsedildiği gibi çeşitlilik içerir. Hem malzeme hem de ebatlarıyla önünüze fazla seçenek gelir. Standart bir tasarım dışında ayrıca istediğiniz tasarımla da baskılarını yaptırabilirsiniz. Bu gibi özelliklerle baskılı ıslak mendil toptan fiyatları değişiklikler gösterebilir. Belirleyicilik sizlerin tercih etmiş olduğu özellikler etki edecektir. Paket boyu ve ıslak mendilin boyutu ile logolu bir tercih olup olmaması alacağınız fiyatı belirler. Mottocup, markanıza ait seçtiğiniz tasarımları en kaliteli formlarla baskıya geçirir. Islak mendil en ucuz arayışlarınızda firmamızla irtibata geçerek toptan alışverişlerinizde avantajlı duruma gelebilirsiniz.