NOODLE KABI

Noodle Kabı

16 oz Erişte Kabı

Orta Asya’da Çin’in meşhur lezzetlerinden biri olan Noodle, tüm dünyada beğenilerek tüketilir. Öyle ki sadece Noodle üretimi yapan butik restoranlar da günümüzde fazlasıyla ilgi gören mekanlar arasına girmiştir. Bu kadar ilgi görmesiyle mutfaklarımızda da yerini almaya başladı. Restoran ve kafe gibi mekanlar bu lezzetin sunumunda çok pratik bir karton kap ile servisini yapar. Noodle kabı ihtiyacınızda sizlere daha profesyonel ve yaratıcı bir çözüm sunan Mottocup’ta istediğiniz tasarımları kaplarda kullanabilir, farklı ölçülerle de bunları tercih edebilirsiniz. 

Karton Noodle Kabı Çeşitleri ve Özellikleri

Karton kaplarda kullanılan noodle lezzetinin daha rahat bir şekilde tüketilmesi adına Noodle kabı seçenekleri de geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Diğer kaplardan farklı olarak noodle kapları geniş ve derin bir özelliğe sahiptir. Bu sayede noodle etrafa dağılmadan, dökülmeden rahatlıkla tüketilir. Kabın ağız kısmında kapatılır bir tasarım olduğundan da daha rahat bir şekilde taşınabilir. Paket servis veya gel-al tarzı mekanlar bu kapları bu özelliğiyle tercih etmektedir. Ürünler mekanda tüketildiğinde özel makarna kaselerinde ikram edilirken, paket servislerde rahat ve sağlıklı bir ulaşım için bu noodle kabı çeşitleri çok işe yaramaktadır. Üstelik ürünün sıcaklığını fazla kaybettirmeden taze bir şekilde tüketilmesini de sağlar. 

Karton Noodle Kabı Kullanım Alanları

Makarna, şehriye yemeği olarak da bilinen noodle evlerde de yapılabilir. Restoranlarda ve evlerde yapılan noodle özel makarna kaseleri ile servise hazır hale getirilir. Ancak seri üretim yapan yerler, kafeler, gel-al yerleri, paket servis mekanları vb. yerler karton noodle kabı çeşitleri ile servislerini yaparlar. Bu kapları kullanmanın sunduğu avantajlar her şeyden önce daha hijyenik bir kullanım sunmasıdır. Ürünler kapalı kutu içerisinde muhafaza edildiğinden dökülmelere karşı korunur, çevresel faktörlerden de aynı şekilde korunur. Baskılı noodle kabı seçenekleri de olduğundan ürünler yeme-içme mekanlarının tamamında tercih edilebilir. Ayrıca bu ürünleri kendi büyük yemek organizasyonlarınızda da tercih edebilirsiniz. Firmanız için yapacağınız bir yemekli programda noodle tercihlerinde firmanızın logosunun olduğu kaplarla servisleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Noodle Kabı Fiyatları

Noodle tercihlerinde özellikle restoran gibi mekanlar istenilen miktarı tercihe sunabilir. Bu yüzden de küçük, orta ve büyük boy gibi noodle kutusu çeşitleri bulunur. Kapların karton özelliği, baskılı veya renkli noodle kutusu gibi tercihleriyle birlikte çeşitlilikleri de artmaktadır. Genelde 16 oz standart olarak kullanılan noodle kutusu olarak bilinir. Ancak bunun dışında 22 oz, 26 oz gibi çeşitler de vardır. Noodle kutusu fiyat olarak tüm bu özellikleri sonucunda belirlenir. Mottocup’ta karton kabı olarak kullanılan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Yemek kabı, dondurma kabı vb. gibi ürünler dışında noodle kutusu tercihinizi de avantajlarla sipariş verebilirsiniz.

Noodle Kabı Ölçü Birim Özellikleri

Noodle kaplarında ölçü birimi olarak standart çeşitler yer alır. En bilinen kullanım ölçüsü 16 oz noodle kabı ile birlikte daha büyük porsiyon tercih edenler için 26 oz noodle kabı olmaktadır. 

Noodle Kabı Kullanım Avantajları

Karton bardak ve karton yemek kaplarının kullanımında olduğu gibi karton noodle kabı kullanmak da avantajlar sağlar. Eğer bir işletme sahibiyseniz noodle ikramlarında firmanıza ait logo ve tasarımları bu ürünlerde tercih edebilirsiniz. Bu hizmetinizde daha profesyonel olduğunuzu gösterir. Ayrıca karton noodle kutusu ile paket servislerinde ulaşım esnasında daha güvenli ve hijyenik bir ulaşım sağlanır. Toptan olarak alınan durumlarda da karton noodle kutuları çok daha az maliyetli olmaktadır. 1000 adet noodle kutusu ile işletmelerinde servis kabı olarak daha az maliyet ödersiniz. Ayrıca karton noodle kasesi servis yaparken büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Noodle Kabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletmeleriniz için veya kendi kullanımınız için noodle kutusu nasıl alınır noktasında dikkat etmeniz gereken ilk nokta, talep edilecek kullanım miktarıdır. Eğer standart bir porsiyon ile noodle servisiniz varsa 16 oz gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ancak küçük, orta ve büyük porsiyon ile servisleriniz olacaksa farklı ölçü birimlerindeki noodle kutularını da tercih etmelisiniz. İşletmelerinize özel tasarımları da bu kaplar da kullanmalısınız. Kutuların ağız kısmı kapanır olduğundan buradaki tasarıma dikkat edin. Kapanma noktasında sıkıntı yaşanmaması oldukça önemlidir. Mottocup olarak işletmelerinize özel en güzel tasarımları noodle kapları için hazırlıyor ve ürünleri özenle üretiyoruz. Toptan alım taleplerinizde de en uygun avantajları sizler için sağlanıyor.