KARTON ÇANTA

Özellikle işletmelerin müşterilerin ürünleri taşıması noktasında tercih ettiği baskı çanta veya poşetler, bunun dışında reklam amaçlı olarak da işlevselliğe sahiptir. Son zamanlarda artan tüketim ihtiyaçları karşısında bu ürünlerin doğaya zarar vermeyen ve geri dönüşüme kazandırılacak şekilde olmasına ayrı bir özen gösterilir. Baskılı karton çanta ürünleri de işletmelerin tarafından tam da bu anlamda rağbet görmektedir. Farklı boyutlar ile tasarımları olarak geniş bir seçeneğe sahiptirler. Mottocup, bu seçenekleri en kalite üretim özellikleri ve profesyonel tasarımlarıyla sunmaktadır. İşletmelerinize özel olarak yapacağınız karton çanta siparişi için seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. 

Karton Çanta Çeşitleri

Karton çantalar sadece gıda sektörü içerisinde değil birçok sektörde tercih edilmektedir. Gıda dışında tekstil, optik, aksesuar, ilaç tarzı sektörlerde işletmelerinde baskılı modelleriyle en fazla tercih ettiği ürünlerdir. Karton çanta modelleri de kullanıldıkları sektöre bağlı olarak farklılıklara sahip olabilir. Optik sektörü için ipli karton çanta modeli, optik karton çanta daha tercih edilir olurken, hediyelik ürünler için kurdele saplı karton çanta seçeneği kullanılır. Giyim, gıda sektörleri için mağaza karton çanta seçenekleri incelenir. Ancak her biri için ortak bir seçenek baskılı karton çanta olmaktadır. Mottocup’ta kraft çanta ve karton çanta seçenekleri gıda, tekstil ve diğer sektörlere de uygun olurken karton taşıyıcı çanta ürünü kahve gibi ürünlerin taşınmasında yardımcı olan seçeneklerden biridir. Kağıt çanta olarak da bilinen bu ürünlerde işletmelere özel karton çanta tasarımları yapılmaktadır. Ebatları, ipli veya kurdele tutmalı gibi seçenekleri özel olarak tercih edilebilir. 

Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta imalatı tercih edilecek karton kalitesi, karton ebatları ya da baskılı karton poşet seçenekleriyle değişebilir. Maliyetleri de bu etmenler göz önüne alınarak belirlenebilir. Ekstra olarak kağıt kalitesinde daha birinci kalite seçenekler ile kurdela ipli seçenekler, özel tasarım, büyük boyut gibi durumlarda maliyetler biraz daha yüksek olabilir. Ancak toptan siparişlerinizle bu durumda da daha az maliyet çıkarabilirsiniz. Mottocup’ta karton poşet seçeneklerinde üç farklı seçenek yer alır. Her ürün de istenen boyutlar ile birlikte ileteceğiniz tasarım dikkate alınarak imalat sürecine geçilir. Bu ürünler işletmeleriniz için bir reklam aracı da olacağından karton çanta baskı seçeneklerini tercih daha faydalı olacaktır. ,

Tavsiye Ürün : Karton Bardak

Toptan Karton Çanta Siparişi 

Markanızın tanıtımı ve ürünlerinizin daha düzenli olarak paketlenmesi, taşınması anlamında çok iyi bir ürün olan taşıyıcı karton ve karton çantalar, müşterilerin gözünde profesyonellik belirleyicisi olarak da görülebilir. Markanızın logosu, iletişim adresinizin yer aldığı yaratıcı tasarımda seçenekleriyle daha dikkat çekici olurlar. Bu ürünlere ekstra olarak tasarım kullanılması ilk zamanlarda etkisiz bir adım olarak görülse de zamanla insanların çevrelerinden gördükleri bu markaları denemeye daha yatkın oldukları da belirlenmiştir. Akılda kalıcı tasarım ve üst düzey kaliteli seçenekleriyle Mottocup ürünlerini kendi markanızda deneyebilir ve müşterilerinize daha kurumsal bir hizmet sağlayabilirsiniz. Mottocup karton poşet toptan seçeneklerinde çok daha uygun avantajlara sahiptir. Yüksek rakamda sipariş edeceğiniz ürünleri sizin için en uygun kağıt çanta fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.