KARTON BARDAK KAPAĞI

Dışarıda tükettiğimiz sıcak ve soğuk içecekleri için işletmeler tarafından sunulan çok pratik servis elemanları vardır. Özellikle karton bardaklarda tüketilen ürünlerin dökülmemesi adına karton bardak kapağı, rahat bir içim ve hijyen sağlar. Kapaklı karton bardak ile ürünleri taşırken de seyahatlerinizde de çok daha rahat bir kullanım imkanı yakalarsınız. İşletmeler bu servis malzemelerini markalarına özel tasarımlarda da kullanarak daha hoş bir sunum tercih edeblimektedirler. Karton bardaklar ile birlikte mutlaka tercih etmek isteyeceğiniz seçeneklerine Mottocup’tan ulaşabilirsiniz. 

Karton Bardak Kapağı Çeşitleri

Karton bardakları artık günlük yaşantımız içerisinde sıklıkla görüyoruz. Bir mekana gittiğimizde siparişimizle birlikte pipet, karton bardak tutacağı ve bardak kapakları da tercihen müşterilere sunulur. Kimileri içeceklerini pipetlerin yardımıyla tüketse de özellikle sıcak içecekler, rahat bir kullanıma göre tasarlanan kapaklar yardımıyla tüketilmektedir. karton bardak kapağı sıcak içeceklerin tüketiminde daha dayanıklıdırlar. Soğuk içecekler de kimileri kapağa bile gerek duymadan tüketmek isteyebilir. Ancak soğuk içeceklerin de dökülmesini önleyebilecek tarzda farklı modelleri üretilmektedir. Soğuk içecek kapağı

bombeli tasarımıyla öne çıkmaktadır. Düz modelleri de sıcak ve soğuk içecekler fark etmeksizin kullanılabilir. Bunlarda da delikli bardak kapağı noktasında farklılık olabilir. Soğuk içeceklerde delikler genelde kapağın ortasında olur, pipet yardımıyla tüketim yapılır. sıcak içecek kapağı ise delikleri yanda olacak şekildedir. Kağıt bardak kapağı üretiminde kullanılan materyalleriyle de ayrılır. Silikon içecek kapağı, plastik bardak kapağı örneklerindendir. Bunların her biri de özel tasarım yapılarak baskılı bardak kapağı olarak tercih edilebilmektedir. 

Karton Bardak Kapak Üretimi

Karton bardak kapakları üretimi de ihtiyaçlarınız dahilinde yapılabilir. Ürünlerin kurye sistemiyle taşınmasında kapaklar tamamen deliksiz olarak olabilir. Burada ürünün dökülmemesi ve ısısını kaybetmemesi amaçlanır. Yanında da ürün tüketiminde kullanılacak kapaklar verilir. Taşınma noktasında kullanılacak kapakları karton üretimiyle görebilirsiniz. Ancak tüketimleri esnasında plastik ya da silikon modelleri kullanılmaktadır. Karton bardak ölçülerine göre özel olarak üretilirler. İstediğiniz tasarımda üretilebilirler, Bombeli ya da düz olarak tercih edeceğiniz kapaklarda istediğiniz renk ve tasarımı da tercih edebilirsiniz. Kalınlıkları da ayarlanabilir, bu sayede içeceklerin ısı kaybına uğraması engellenir. 

Karton Bardak Kapağı Özellikleri

Karton materyaliyle üretilen portatif bardaklar, işletmeler için çok büyük bir yardımcıdır. Servis kısmında zamandan kazanılır, çünkü ürünlerin temizliği gerekmez ve geri dönüşüm sayesinde de doğa dostu bir kullanım sunar. Her müşteriye özeldir. Kullanımı da taşınması da çok daha kolaydır. Soğuk ya da sıcak içecek bardak kapakları içeceklerin dökülmesini önler. Servis hizmeti veren yerler de ürünleri ulaştırırken bardak kapağı kağıt seçeneğinden yararlanır. Isıya dayanıklı oldukları gibi yırtılma gibi durumlar da yaşatmazlar. Farklı bardak ölçülerine göre 7 oz karton bardak kapağı, 8 oz karton bardak kapağı, 12 oz karton bardak kapağı gibi ölçü birimleriyle üretilmektedirler. 

Karton Bardak Kapağı Fiyatları

İşletmeniz için temin edeceğiniz karton bardaklar için mutlaka kapak ve pipet gibi ürünleri de temin etmelisiniz. Bu ürünleri toptan siparişlerinizle çok daha uygun fiyatlarla alabilrsiniz. İşletmenizde gündelik olarak en fazla tercih edilecek ürünler olduklarından da karton bardak üreticileri bu tarz yan ürünleri de 500’lü, 1000’li gibi paketler halinde satışa sunmaktadır. Karton bardak kapağı fiyat seçenekleri de tercih edeceğiniz kalitesine göre belirlenebilir. Eğer ki standart ölçüleri ve düz modelleriyle tercih yapacaksanız uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Rakamları yukarılara çıkaranlar genelde özel tasarım, renk ve özel ebatlar olmaktadır. İşletmeniz için temin etmek istediğiniz bu ürünleri ölçü ve modellerindeki çeşitlilikleri ile sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Bardak Kapağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bardak kapağı alırken önceliğiniz kullanılacak alan ve hangi çeşit bardaklarda kullanılacağının belirlenmesidir. İşletmeniz ürün sunumlarında standart bir ölçü belirlemişse 

7 oz bardak kapağı bu kullanıma uygun olabilir. Ancak daha küçük ve büyük ölçüler için mutlaka bunlara göre ölçülerde de kapakları tercih etmelisiniz. Servis hizmetiniz varsa taşıma sürecinde ürünlerin dökülmemesi için deliksiz karton kapakları da temin edebilirsiniz. Tabii, ekstra olarak müşterilerinize ürün tüketiminde kullanılacak kapakları da sunarak. Bu seçeneklerden sonra ise ürünlerin tasarımını da markanızın kimliğini yansıtacak şekilde belirleyebilirsiniz. Karton bardaklarınızın rengi veya kullanılan logo ile uyumlu kapaklar daha ilgi çekici olabilir.