KARTON BARDAK TAŞIYICI

Kahve ve çay gibi ikramların yapıldığı ve özellikle gel-al odaklı çalışan işletmeler, karton bardak ürünlerinin yanı sıra karton bardak taşıyıcı ürünlerini de kullanır. Bu ürünler, sıcak ve soğuk içeceklerin taşındığı karton bardakların elinizi yakmamasını sağlar, birden fazla taşıma kapasitesiyle kullanışlı bir taşıma seçeneği sunarlar. 2’li ve 4’lü modelleri en fazla tercih edilen seçenekleri arasında gösterilir. Mottocup’ta da bardak taşıma kutusu modellerini inceleyebilir ve karton bardak alışverişlerinizin yanında bunları da tercih edebilirsiniz. 

Karton Bardak Taşıyıcı Modelleri

Karton bardakların taşınmasında çok büyük kolaylık sağlayan ve içeceklerin dökülmesini önleyen taşıyıcı kartonları kahve viyolu ismiyle de biliyoruz. Karton bardak, çorba kasesi tarzı ürünlerde olduğu geniş bir model çeşitliliği yoktur. Burada sadece taşıma kapasite olarak tercihlerinizden bahsedilebilir. 2’li karton bardak taşıyıcı ve 4’lü karton bardak taşıyıcı olarak bunları görmekteyiz. Müşteriler bunları take away tarzı yerlerde kahvelerini taşımak için kullanılır. Bardak taşıyıcılar diğer karton modellerine göre daha kalın bir tabakada üretilirler. Kırılmaları daha zordur. Karton bardakların ölçüsüne göre taşıyıcı aparatlar içerisinde farklı bölmeler de bulunabilir. Bardakların tabanı aynı ölçüde olduğundan standart olurlar ancak genişleyen gövde kısımları için bu taşıyıcı aparatlarda ona göre bir düzen vardır. 7,8, 9, 12, 14 ve 16 oz karton bardaklar için uygun olarak bulunurlar. 

Karton Bardak Taşıyıcı Kullanımının Avantajları

Bardak tutma kartonu kullanmak hem işletme sahipleri hem de müşteriler için çok büyük bir avantajdır. Seyahatlerinizde, arkadaşlarınızla birlikte içeceğiniz kahvelerde veya ofisinize, evinize sipariş edeceğiniz içeceklerde bardak taşıyıcı seçeneği istediğiniz kolaylığı sunar. Tek seferde 8 kahveye kadar taşıma imkanı sunar. En fazla 4’lü taşıma aparatı bulunur. Üstelik bu ürünler taşınılan yükü de tartabilecek kadar sert bir yapıdadır. Karton bardak imalatı yapan firmalar işletmelerin taşıma aparatı ihtiyacı doğrultusunda bu ürünleri de seri üretime tabi tutarlar. Toptan alımlarda da oldukça düşük maliyetlere mal olurlar. Ayrıca bu ürünlerde kullan-at tarzı olsa da isteyenler seyahatlerinde yanında taşıyabilir, sürekli bir kullanımı da bulunur. Çanta içlerinde taşınmasında da bu ürünler yardımcı olur. Dökülme ve el yakma olmaz. 

Karton Bardak Taşıyıcı Fiyatları

Son zamanlarda özellikle gel-al veya kurye servislerinin yaygınlaşmasıyla birlikte yiyecek ve içecek kaplarında da daha pratik bir arayışa gidildi. Karton bardaklar, yemek kapları dışında kahve siparişlerinde de 2 li bardak taşıyıcı gibi seçenekler ürünlerin taşınmasında çok yardımcı olur. Doğada geri dönüşüm sağlayan bir yapıda olması nedeniyle çevre dostudur. İster seyahatleriniz için bireysel olarak tercih edin isterseniz de işletmelerinde bunlardan kullanacak olun her taşıma kapasitesine göre seçenek bulabilirsiniz. Mottocup üzerinden de karton bardak taşıyıcı 2’li veya 4’lü olarak sipariş verilebilir. Toptan alımlarda karton bardak kartonu fiyatları çok daha avantajlı olmaktadır. Üstelik siparişleriniz kısa sürede adresinize teslim edilir. Viyöl taşıyıcı fiyatları ve modellerini incelemek isterseniz sitemizden daha detaylı bilgi alabilir, toptan siparişleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.