KARTON BARDAK TUTACAĞI

Sleeve/Ceket

Kraft Sleeve Ceket

Sleeve/Ceket

Beyaz Sleeve Ceket

Karton bardak ve plastik bardak gibi ürünleri sıcak ya da soğuk içeceklerimizi tüketirken tercih ederiz. Bunları direkt olarak bu şekilde taşımak zor olabileceğinden taşıma ve tutma noktasında ek ürünlere de ihtiyaç duyulur. Birçoğumuzun gündelik hayattan da bileceği gibi karton bardak tutacağı ürünleri, bardakların el yakmadan tutulması noktasında çok yardımcı olur. Tercih edilen karton bardakların ölçü birimleri, oz değerleri farklı olduğundan da çeşitli değerlerde bardak tutacağı da bulunmaktadır. Bu ürünler üzerine tasarım baskı yaptırarak işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Mottocup, toptan siparişlerinizde en avantajlı fiyatlar ve baskı seçenekleriyle kaliteli bir tercihtir. Ürünleri siteden inceleyebilir, bizlerle irtibata geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Karton Bardak Tutacağı Modelleri

Karton bardak tutacağı adı aynı zamanda sleeve olarak da bilinir. Karton bardak ile aynı materyallerden üretilirler. Bardakların alt kısmından geçirilerek kullanılan karton bardak tutacağı sleeve, sıcak veya soğuk ile temasınızı önler, ürünleri daha iyi bir şekilde taşımanıza olanak sağlar. Bu ürünleri çeşitlilik bakımından tasarımları ve boyutları olarak ele alabiliriz. Ölçü çeşitlerinde 7 oz karton bardak tutacağı, 8 oz karton bardak tutacağı, 12 oz karton bardak tutacağı, 14 oz karton bardak tutacağı, 16 oz karton bardak tutacağı mevcuttur. Karton bardak tutacağı baskı seçeneklerinde de markanıza ait özel tasarımlarla üretilebilir. Bu sayede daha kurumsal bir ürün kullanımına sahip olursunuz. 

Karton Bardak Tutacağı Kullanmanın Avantajları

Karton bardak kadar bunların yanında kullanacağınız ürünlerin de çok avantajı bulunur. Karton bardak taşıyıcıları birden fazla bardağın taşınmasında olanak sağlarken karton tutacak ürünleri de ellerinizin sıcağa ve soğuğa karşı hassasiyet duymaması için avantajlıdır. El yakmaz bardak tutacağı aynı zamanda yanınızda kolaylık taşıyabileceğiniz bir üründür. İşletmeler bu karton kahve tutacağı ürünlerini, karton bardakların yanında promosyon olarak sunarlar. Bu da müşteri memnuniyetinin artması demektir. Ayrıca karton bardak kılıfı tasarımsız ya da tasarımlı olarak ad tercih edilebilir. Tasarım baskı yapacağınız bardak kılıfı olarak sunulan seçenekler dışında kendi tasarımlarını da seçme şansınız vardır. 

Karton Bardak Tutacağı Fiyatları

Tutacak olarak bilinen karton sleeve tercihlerinizde Mottocup aradığınız kurumsal tasarımları, farklı taleplerinizi profesyonellikle karşılayabilmektedir. Sunduğu ürün skalası ve bu ürünlerin de kendi arasında sahip olduğu çeşitlilik doğrultusunda ihtiyacınızı farklılık yaratarak karşılayabilirsiniz. Karton bardak tutacağı olarak da kraft ve beyaz sleeve ceket ürünlerini görebilirsiniz. Bu tarz tasarımları istenen ölçü birimleri veya tasarımlarla sipariş edebiliyorsunuz. Sunulan fiyat avantajları da toptan alışverişiniz için oldukça uygun bir aralıkta olmaktadır. Karton bardaklar yanında mutlaka aranan bu ürünlere Mottocup’ta avantajlarla sahip olabilirsiniz. Ürünleriniz için sipariş oluşturmak için bizlerle irtibata geçebilir, ürünlerdeki özelleştirme ayrıntılarını da iletebilirsiniz.