Karton Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

32oz Kağıt Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

22oz Kağıt Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

16oz Kağıt Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

14oz Kağıt Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

12oz Karton Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

8oz Karton Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

7oz Karton Bardak

Tek Duvarlı Karton Bardaklar

4oz Karton Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

16 oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

14oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

8oz DW Kağıt Bardak

Çift Duvarlı Karton Bardaklar

7oz DW Kağıt Bardak

Farklı Tasarım ve Ölçülerde Karton Bardak Modelleri

Tüketim alışkanlıklarının fazlasıyla arttığı günümüzde özellikle firma, restoran ve kafe gibi işletmeler, içecek sunumlarında karton bardak kullanmaktadır. Tek kullanımlık olmaları sebebiyle çok sayıda kişiye hizmet edilen alanlarda bu bardaklar, oldukça pratik bir sunum imkanı sağlar. Kolay taşınabilir ve maliyetsiz olmasının yanı sıra tek kullanımlık olması hijyen açısından avantajlıdır. Toplu kullanım alanlarında karşımıza çıkmanın yanı sıra günlük hayatın her alanında kullanabileceğiniz karton bardak ürünler, birbirinden farklı tasarımlarda üretilebilmektedir. 

Her ihtiyaca ve beklentiye hitap eden standart modellerin yanı sıra özel tasarım seçenekleri ile baskılı karton bardak siparişi verebilir, ürünlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Başta işletme sahipleri olmak üzere tek kullanımlık bardak ihtiyacı duyanlar, baskılı ya da baskısız karton bardak ürünleri toptan sipariş imkanlarından yararlanabilmektedir. Bu kapsamda MottoCup, her bütçeye hitap edebilen karton bardak fiyatları ve zengin ürün çeşitliliği ile sizlere yardımcı oluyor.

Özellikle self-servis mekanlarda sıklıkla tercih edilen karton bardak modelleri, farklı tasarım ve ölçüleri ile her ihtiyacı karşılamaya devam ediliyor. Seri üretimle hazırlanan modeller aynı renk, ebat ve tasarımlarda çok sayıda üretilebilmektedir. Standart modellerin yanı sıra işletmeler, genellikle kendi logosunun yer aldığı tasarımlarda sipariş oluşturmaktadır. Daha kurumsal ve ilgi çekici olan bu tasarımlarla birlikte aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlanır. 

Diğer adıyla kağıt bardak olan bu tek kullanımlık ürünler, tüketim ihtiyacına göre tek duvarlı karton bardaklar ya da çift duvarlı karton bardaklar olarak üretilmektedir. Kullanım alana ve tüketilen içeceğe göre seçim yapacağınız bu modellerin ortak amacı, rahat bir kullanım ve içecek tüketimi sağlamaktır. Karton kahve bardağı ebatlarına bakıldığında, genel olarak küçük, orta ve büyük seçeneklerin olduğu görülür. Ölçü olarak 4 oz karton bardak ile başlayan seçenekler 32 oz karton bardak ebatına kadar ulaşabilmektedir. Kullanım ihtiyacınıza göre bu ölçülerde üretilen kağıt bardakları toplu sipariş verebilir, ve kolay tüketim sağlayabilirsiniz. 

Kurumlara Yönelik Üretilen Karton Bardaklar

Kağıt kahve bardağı, birçok işletmede ve mekanda karşımıza çıkan tek kullanımlık ürünlerden biridir. Kullan-at ürünler olarak adlandırılan bu bardaklar, her alanda olduğu gibi kurumsal işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. Şirket çalışanlarının yanı sıra şirketin hizmet verdiği müşterilere de sunulan kahve bardağı karton ürünler, şirketin kurumsallığını yansıtacak stratejik ürünlerden biridir. Bu noktada karton bardak baskı modelleri ile şirketin amblemi, ismi ya da işletmeyi yansıtacak bir tasarım bardak üzerine işlenebilir. Genellikle cafe ve restoranlarda gördüğümüz bu seçenekler hastane, klinik, resmi kurum ya da avmlerde de görülebilir. Tek kullanımlık ürünlere ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilecek toptan karton bardak siparişi için MottoCup ile iletişime geçebilirsiniz.

Karton Bardak Kullanım Alanları

Kolay taşıma imkanı sağlayan bu kullan-at ürünler, özellikle dışarıda geçirdiğimiz zamanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Cam, porselen ya da plastik bardaklara oranla çok daha hafif olması, istenilen yere taşımayı kolaylaştırmıştır. Bu sebeple seyahatlerde, ailece yapılan pikniklerde ya da herhangi bir yolculuk için karton bardak tutacağı ile birlikte bu ürünleri yanınıza alabilirsiniz. Taşıma kolaylığının yanı sıra temizlik noktasında da kolaylık sağlayan bu ürünleri kullandıktan sonra temizlemenize gerek kalmadan geri dönüşüm kutularına atabilirsiniz. Geri dönüştürülme imkanı sayesinde doğa dostu olan kağıt bardakların kullanımı her geçen gün artmakta ve artan dünya nüfusunda içecek tüketimi kolaylaştırılmaktadır.

Karton Bardak Üretimi

Tek kullanımlık olması sebebiyle çok kişiye hizmet edilen mekanlarda kahve karton bardak tüketimi yüksektir. Bununla birlikte toptan kağıt bardak siparişi en sık yapılan alışverişlerdendir. Karton bardak imalatçıları arasında yer alan MottoCup, standart modellerin yanı sıra kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım karton bardak üretimi de yapmaktadır. Geri dönüştürülebilen özellikte bu ürünler, doğa dostu olarak tekrar kullanıma kazandırılabiliyor. İşletmeniz için yapacağınız kullan-at bardak ve diğer tüm tek kullanımlık ürünler için MottoCup web adresini inceleyebilir, istediğiniz model, ebat ve seçeneklerde toplu sipariş oluşturabilirsiniz. Karton bardak fabrikası olarak hizmet veren Mottocup, toplu siparişleri zamanında teslim etmektedir.

Karton Bardak Ölçüleri

Bir oz kaç ml sorusu karton bardaktan içecek tüketimini sevenler tarafından, en çok araştırılan konulardan biridir. Özellikle online siparişlerde kullanıcılar, toplu sipariş vereceğinden doğru ebatı ve ölçüyü seçmeye dikkat ediyor. Bu noktada model farklılığının yanı sıra bardak ölçüleri de birbirinden farklı olabilmektedir. 1 oz karton bardak 30 ml olup en küçük bardak ölçüsü olan 4 oz 112 ml’dir. Sırasıyla 7 oz 200 ml, 8 oz 225 ml, 12 oz 340 ml, 14 oz 414 ml, 16 oz 473 ml, 22 oz 650 ml ve 32 oz karton bardak 946 ml birimine sahiptir. Genellikle üretilen ve en çok kullanılan karton bardak ölçüleri arasında;

  • 4 oz karton bardak 
  • 7 oz karton bardak 
  • 8 oz karton bardak 
  • 12 oz karton bardak
  • 14 oz karton bardak
  • 16 oz karton bardak
  • 22 oz karton bardak
  • 32 oz karton bardak

Karton Bardak Fiyatları

Karton bardak imalatı sürecinde maliyetler, birçok unsura bağlı olarak değiştiğinden karton bardak fiyatları geniş bir skalaya sahiptir. Fiyatları belirleyen en önemli unsur, bardakların tek duvarlı ya da çift duvarlı olması, ebatları, modelleri ve yapılan tasarımlar olmaktadır. Bunun yanı sıra karton kahve bardağı kapaklı tasarımlarda fiyatlar birbiri arasında değişiklik gösterir. Standart ve orta büyüklükte modeller, özel tasarım kağıt bardaklara oranla daha minimum düzeydedir. 

Bununla birlikte birim fiyatı ile toptan fiyatlar birbiri arasında farklılık gösterir. Bireysel kullanımlarda karton bardak 100lü sipariş verilirken 3000li karton bardak siparişi genellikle kurumsal şirketler ve işletmeler için verilir. Toptan siparişlerde uygun fiyat garantisinden yararlanacağınız MottoCup, işletmeniz için yüksek kalitede tek kullanımlık ürünler sunmaya devam ediyor. Siz de şimdi sipariş oluşturabilir, hızlı kargo imkanı ile tek kullanımlık dayanıklı ürünlerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.