TOPTAN KARTON BARDAK

Kullan at ürünler ile birlikte günlük yaşantımızda birçok alışkanlık da değişti. Özellikle işletmeler için büyük bir kolaylık elde edildi. Karton bardak, plastik çatal, kaşık, karton tabak, kase gibi birçok ürün, tüketim mekanları için en çok talep edilen ürünler arasına girdi. Öte yandan bunları kişisel olarak da kullanabiliyorsunuz. Piknik, kamp, ofis, hastane, gibi yerlerde bu ürünlerin kullanım hem pratik hem hijyenik olmaktadır. Kişiye özel kullanılabilir oldukları gibi özel tasarımlarıyla markalar için de iyi bir tanıtım aracı olabilirler. Bu yüzden de genelde karton bardak toptan olarak sipariş verilir. Bu şekilde daha düşük bütçeler harcanmış olur. Kuruma, firmaya veya kişiler özel tasarımları için de baskılı karton bardak toptan olarak tercih edilebilmektedir. 

Toptan Karton Bardak
Toptan Karton Bardak

Kalabalık Etkinlikler İçin Karton Bardaklar

Özel tasarımları dışında belirli günler için de hazır tasarımları vardır. Doğum günlerinde konsepte uygun renkler de tercih edilebilirler. Ayrıca kaçıncı yaş olduğu belirten rakamlar da tasarımda kullanılabilir. Bu sadece bir örnektir. Bunun dışında iş toplantılarınızda, düğün, nişan, özel davetlerde, kokteyllerde de bu tasarım çeşitliliğinden yararlanılabilir. Özellikle iş toplantılarında karton kahve bardağı toptan olarak alınır. Ofislerde en fazla tüketilen sıcak ve soğuk içecek çeşitleri bunlar aracılığıyla çok daha hijyenik tüketilir. Ayrıca bu ürünler çift ve tek duvarlı karton bardak olarak da tercih edilebilir. Sıcak ve soğuk içeceklerde bu çeşitlilikten yararlanılır. Karton bardak toptan satış işlemlerinde tüm bu çeşitliliği tercih etme imkanınız vardır.

Toptan Karton Bardak Sipariş
Toptan Karton Bardak Sipariş

Toptan Karton Bardak Fiyatları

Karton bardaklarda birbirinden farklı çeşitler vardır. Öncelikle bunların üretiminde ihtiyaç duyulan hammaddeler her geçen gün fiyatını artırıyor. Bu bağlamda da eğer ithal edilme durumu varsa üretimi daha yüksek bütçeler gerektirir. Karton bardak fiyatları toptan alındıkları sürece işletmeler için daha düşük bütçe harcamalarını sağlar. Karton bardak koli seçenekleri işletmeler için daha yüksek adetlerde olur. Bir koli içerisinde hemen hemen 500 adet gibi rakamlar vardır. Tercihlerinizi bu şekilde yaparsanız sürekli olarak yatırım yapmanız gereken toptan karton bardak fiyatları konusunda da daha az harcamalar gerçekleştirilebilir. Bu ürünler gramaj değerlerine göre de farklı fiyatlarda olabilir. 7 oz karton bardak toptan fiyatları ile 32 oz arasında farklı bir fiyatlandırma olacaktır. Toptan ucuz karton bardak seçeneklerinde de Mottocup’ta seçeneklere göz atılabilir. 

Toptan Karton Bardak Siparişi
Toptan Karton Bardak Siparişi

İşlevsel Toptan Karton Bardak Modelleri

Toptan karton bardaklarda fiyat yönünden elde edilen avantaj, tasarımda da elde edilebilir. Üretim firmaları, kurumlara istedikleri tasarımlarda ürünleri üretebilir. toptan karton bardak temin edileceği zaman, istenen tasarıma ait dosyalar firmaya ulaştırılır. Hangi boyutlarda ürün olacağı da bildirilerek basım talep edilir. Kahve ağırlıklı olarak içecek servis eden firmalar, bu ürünlerle birlikte işlevsel seçenekleri de kullanır. Karton bardak tutacağı, karton bardak kapağı ve karton bardak taşıyıcı seçenekleri bardaklar ile birlikte talep edilebilir. Kullanımı daha pratik ve hijyenik hale getirirler. Bardak seçeneklerinde de tek duvarlı ve çift duvarlı gibi seçenekler vardır. 

 

Farklı Boyutlarda Toptan Bardaklar

Sıcak veya soğuk içeceklerin tüketimi noktasında herkese farklı bir gramaj seçeneği de sunulur. Bu yüzden karton bardakların farklı oz değerlerine sahip olduğu söylenebilir. Bu çeşitlilik karton bardak toptan fiyat için de belirleyicidir. İşletmelerde hemen hemen 4 oz karton bardak ile başlayıp 32 oz karton bardak seçeneğine kadar çeşitler vardır. Çift duvarlı ve yüksek oz değerli olanlar soğuk içecekler için ideal olarak bilinir. İstenen renkleriyle, tasarımları bunları iş yerlerinizde, evinizde, seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Karton bardak toptan satış fiyatı için en avantajlı seçenekleri Mottocup’tan takip edebilirsiniz.