Özel Baskılı Plastik PET Bardak Detayları

baskili plastik bardak blog

BASKILI PLASTİK BARDAK

Tek kullanımlık plastik bardak tüketimi gün geçtikçe günümüz için daha önemli bir yer edinmektedir. Motto Cup olarak baskılı plastik bardak üretimini; yüksek kaliteli baskı teknolojimiz ve sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübemiz ile gerçekleştirmekteyiz. Genç ve dinamik kadromuz, sektördeki yerimizi almamızı sağlayan en etkin değerimizdir. Bu değerler ile tüketicilere Motto Cup olarak çözüm üretmekteyiz.

Baskılı her üretimde olduğu gibi plastik bardak üretiminde de baskı teknolojisi çok önemli. Motto Cup her sene kendini yenileyerek gelişen teknolojiyi yakından takip edip uygulamaktadır. Her geçen yıl kendini geliştiren ve yenileyen üretim yapısı ile Motto Cup tüketicilere hizmet vermektedir.

Baskılı plastik pet bardak üretim ölçüleri; 150cc, 350cc, 400cc ve 500cc olarak Motto Cup tarafından baskılı ve baskısız şekilde üretilmektedir. Baskılı plastik bardak üretimimiz her ölçü için minimum 1.000 adetten başlamaktadır. İstediğiniz ölçü ve adette fiyat talebinizi mail veya telefon yolu ile iletebilirsiniz. Toptan satın alımlar için satış danışmanımız ile görüşmenizi Motto Cup ailesi olarak tavsiye ederiz.

Özellikle Covid-19 pandemi döneminde, Al-götür (take-away) günümüzde tüketim sektörünün vazgeçilmezi hâline gelmiştir. Hizmet sektöründe ki firmalar paket servis ve al-götür (take-away) hizmetine yönelmiştir. Tüketicilerin daha hijyenik bir hizmet almak istemesi ile baskılı plastik bardaklara talep artmıştır. Bu talebe Motto Cup ailesi olarak cevap vermekten mutluluk duymaktayız.

Motto Cup ailesi olarak baskılı plastik bardakları sadece Türkiye satışını gerçekleştirmekle beraber; Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Afrika, Asya ve Orta Asya ülkelerine ihracatlarını da gerçekleştirmekten gurur duymaktayız.

Plastik bardağın yan ürünü olarak; jelatinli baskılı pipet, düz-bombe kapakları ve taşıyıcılarının da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin her talebini, tek tedarikçi ile bütün ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamaktayız.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi ve görselleri www.mottocup.com sitesinde, ürünler bölümünden inceleyebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi Motto Cup ailesi olarak beklemekteyiz. Instagram sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Sağlıklı günler dileriz 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir