Double Wall Karton Bardak

take away karton bardak

Double Wall Karton Bardak Baskılı ve Baskısız

Karton bardaklar hayatın her alanında sağladığı kullanım kolaylığı ile tercih edilmektedir. Kahve işletmeleri için karton bardak kullanımı büyük önem taşımaktadır; kolay kullanımı, hafif yapısı, kullanım pratikliği, geri dönüştürülebilir olması gibi bir çok özelliğinden dolayı tercih edilmektedir.

MottoCup’ın sağladığı 1.000 adetten başlayan çift duvarlı (double wall) karton bardak üretimi ile işletmelere kaliteli karton bardaklar sunmaktadır. Çift duvarlı (double wall) olarak; 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz ölçülerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ölçülere göre kullanımı; espresso için 4oz, çay için 7oz, kahve ve türevleri için 8oz,14oz ve 16oz ölçüleri tercih edilmektedir. Düşük ve yüksek adetlerde üretim kabiliyeti sayesinde her işletmeye uygun karton bardak üretimi Motto Cup tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda çift duvarlı karton bardaklarımız kahve ve çay haricinde; soğuk ve sıcak içecekler için de kullanılmaktadır.

Baskılı kağıt bardak üretiminde önemli unsurlardan biri de baskı teknolojisidir. Motto Cup olarak; en güncel ve en yüksek teknolojili baskı makineleri ile üretim yapılmaktadır. Çift duvarlı kağıt bardak üretimimizde herhangi bir baskı sınırlaması olmadan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Örnekleri için sitemizde ürünler bölümünü inceleyebilirsiniz. Tasarım yönünde ise işletmenize özel, logolu tasarımlarınız Motto Cup grafik bölümü tarafından tasarlanıp onayınıza sunulacaktır.

Çift duvarlı (double wall) bardaklarımızın fiyatları için telefon veya mail üzerinden Motto Cup ile iletişime geçebilirsiniz. Minimum 1.000 adetten başlayan ürünlerimiz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz, en yakın zamanda geri dönüş sağlanılacaktır. Aynı zamanda karton grubu (karton bardak, dondurma kasesi, yemek kapları, noodle kutusu, döner box, hamburger kutusu, patates kutusu, lokma kutusu, kraft çanta…) diğer ürünler için de fiyat talebinizi Motto Cup ailesi olarak beklemekteyiz.

Covid-19 pandemi süreci ile ülkemizde kahve sektöründe ve diğer sektörlerinde hizmet veren işletmelere hijyenik ve doğa dostu çözümler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Ülkemizin ve dünyanın bulunduğu bu zor zamanlarda kullan at ürünlerin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Artan talep doğrultusunda karton grubunda ki üretim tecrübemiz ve sağladığımız kolaylıklar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Motto Cup ailesi olarak sağlıklı günler dileriz 🙂

Instagram

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir